Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny niesamowity człowiek, w życiu, z pewnością mu się nie nudzi, ale też życia mu nie wystarczy żeby skończyć co zaczął. Typ wymyśla koło na nowo, caly dorobek ewolucyjny odrzuca po to żeby robić po swojemu, nieszablonowy freethinker. Tylko jak bardzo było by łatwiej, bezpieczniej i porządniej jakby korzystał z rzeczy które są przeznaczone do danej czynności. Chłodzenie wodne, schody, teraz alfa zwisa na sznurku. Jak można mieć Wszystko tak byle
  • Odpowiedz
czy tylko.ja mam wrażenie że ta alfa bankowo zostawia za sobą cztery ślady ? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@paranoid18: nie, nie masz racji jest tylko pordzewiała (co widać po podkładzie na ćwiartce z tyłu) i widać przygotowania do szpachlowania podłogi, betoniarka już stoi :)

Nawet elementy prefabrykowane ma - po lewej pod słupem widać dwa elementy betonowe które zapewne zastąpią progi - ich waga pozytywnie wpłynie
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: na początku filmu sobie myślę "tylko mi nie mów, że koleś będzie wchodził pod auto zawieszone na sznurku bez żadnych zabezpieczeń".
2:37 "no nie, zaczął majstrować xD"
2:47 "poszedł po gnotek, ludzkość uratowa..."
2:49 "XDDDDD"
3:22 "no, chociaż podstawił pod hak, może nie jebnie aż tak, uff"
3:23 "#!$%@? GDZIE TAM PCHASZ TEN DURNY ŁEB"
7:58 https://www.youtube.com/watch?v=G63ejnuvnfg
  • Odpowiedz