Wpis z mikrobloga

For All Mankind has a roughly seven-season plan, with each season jumping forward to a new decade. That would take the show, ultimately, to the 2030s.

7 sezonów, wow! Ciekawe czy faktycznie dotrwają.
W sumie do niedawna to ten serial był mi obojętny, ale ostatnie parę odcinków wciągało naprawdę mocno, finał drugiego sezonu był świetny, więc teraz serio chcę, żeby to trwało i trwało.

#forallmankind #scifi
  • 10
@hard1: ja obstawiam że ten serial skończy jak 99% produkcji co już widzimy w 2 sezonie. 90% czasu przegadane bo to taniej i nie trzeba kasy na produkcję i choreografię wydawać a ludzie i tak zobaczą z przyzwyczajenia. Oby 3 sezon się odbił i był przynajmniej taki jak 1 bo inaczej to lipa będzie i nuda jak cholera.
@FLAC: Ej, dla mnie akurat drugi był lepszy niż pierwszy. Oceny też raczej są wyższe dla tego drugiego.

@uszanowanko:

Therefore, most of its cast won’t be able to continue for the entire run of the show, as they will simply become too young to play their parts. Already, the core characters from season one — who were in their 30s in the 1960s and ’70s — will be in their
@uszanowanko: Ze Stevensonami jest ponoć tak, że oryginalnie tego nie planowali (był plan, żeby potrzymać te postaci jeszcze 1 sezon), ale po długich dyskusjach w końcu doszli do wniosku, że nie są w stanie wymyślić lepszego zakończenia dla ich wątki, niż to co się stało w finale.
Jak w miarę ogarniasz angielski, to możesz sobie cały artykuł poczytać:
https://www.vox.com/culture/2021/4/23/22396461/for-all-mankind-season-2-finale-recap-the-grey-review-ron-moore