Wpis z mikrobloga

Pytanie do klientów PKOBP albo innych banków.
Mam "konto za 0" z kredytem u nich założone z 9 lat temu. Przestałem z konta korzystać poza wpłatami na kredyt i przez to 4.90 za brak aktywności na karcie schodzi co miesiąc. Kojarzy ktoś może czy płatności blik (np na tel) tutaj by rozwiązaly temat? Nie chcę mi się płacić z różnych kart dlatego kombinuje by zrobić coś w stylu zlecenia stałego blikowego i zapomnieć o temacie xd #pkobp #banki #kredythipoteczny
  • 3
@junx: Zależy co masz w umowie, tylko ty wiesz co tam napisali. Jak masz korzystać z karty to blik to nie karta. Jak jest to opłata za kartę to może możesz zrezygnować z karty i zostawić konto. A może nie. Na kartę też możesz sobie ustawić jakąś subskrypcję, Spotifaja czy cokolwiek z czego korzystasz i będzie to liczone jako transakcja.
@junx: Poszukaj na necie dokumentu o nazwie TOiP dla twojego konta i tam znajdziesz warunki bezpłatności.

Warto też zadzwonić i zapytać się jak można to ominąć. Moja siostra tak pozbyła się płatnej debetówki, która niby była wymagana do kredytu na taką bezpłatną