Wpis z mikrobloga

  • 0
@Maceek6 ja wczoraj pierwsza dawka moderny, wczoraj wieczorem zaczęła mnie boleć ręka w barku, ale tylko jak ją podnosiłem. Dziś ból przy podnoszeniu ręki jeszcze większy, czuję się też tak jakbym był przeziębiony (takie obolałe ciało). 37 stopni.
1990 rocznik, covida przechodziłem w listopadzie dosyć łagodnie.
  • Odpowiedz
@cuubeson: nie wiem co mówią twoje doświadczenia ale rozporządzenie sporo zmieniło, w poniedziałek wstawie Ci kartke ze szczepienia. Nie musze nic podawać na PW, zadzwon do poz, ale nawet nie kazdy lekarz wie ze moze to zrobic bez problemu
  • Odpowiedz
  • 0
@Maceek6 minęła 26 godzina po szczepieniu, 38.1 i czuje się jak gówno, ale znając relacje znajomych którzy szczepili sie astra to nie jest tak źle
  • Odpowiedz
@Maceek6: nie musisz mi wstawiać kartki. po prosru pytam bo sam od kilku dni dzwonię godzinami i szukam niewykorzystanej dawki. dzisiaj tej dzwoniłem zapytać lekarza o skierowanie i usłyszałem w 3 miejscach ze nie robią takich rzeczy
  • Odpowiedz
@cuubeson: zgadzam się, moi znajomi też się troche gimnastykowali, ale im sie udalo. Lekarze ewidentnie nie wiedza co mogą co skutkuje tym ze sie boją wystawic.
  • Odpowiedz