Wpis z mikrobloga

  • 5
#bekazprawakow #bekazlewactwa #usa #neuropa #georgefloyd #chauvin

A nie można tak przyznać że żadna ze stron nie zachowała się odpowiednio? Że poszkodowany może i był ćpun i kryminalista ale policjant nie powinien tak się zachować nie ważne z kim miał doczynienia? Dlaczego u was ludzie z jednej i drugiej strony wszystko musi być czaro-białe? Najgorsze jest to że zdrowy rozsądek powinien podpowiadać że ten policjant, który zachował się bardzo źle powinien z całą pewnością za to odpowiedzieć ale nie trzydziestoma latami więzienia! Aczkolwiek każdy inny wyrok spowodował by automatycznie #!$%@? w całym kraju... Co pokazuje chociaż sytuacja z domem gościa, który zeznawał wcześniej co się okazało że to nie jego dom był... Patowa sytuacja w której obie strony mają #!$%@? na fakty mówiące przeciw nim.
  • 10
  • Odpowiedz
Dlaczego u was ludzie z jednej i drugiej strony wszystko musi być czaro-białe?


@Barto_: Nie jest czarno białe, z naszej perspektywy mimo ewidentnej winy policjanta kara jest absurdalnie wysoka, aczkolwiek w Polsce brakuje nam kontekstu dlatego jakieś stanowcze sądy w tej sprawie, poza tym że policjant doprowadził do śmierci czarnoskórego któremu pod względem dorobku życiowego dosyć daleko do Martina Luthera Kinga, są bezpodstawne.
  • Odpowiedz
sfałszowane


@Barto_: no właśnie dałem wyszukiwanie, słowa "sfałszowane" nie znalazło mi ani razu, fraza "fałsz" pojawia się tylko przy śmieszkach ze "sfałszowanych" wyborów z USA.

więc "Jeju", chociaż jeden mi wskażesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Barto_ Większość osób broniącą policjanta zgadza się że jest winny, pytanie tylko czy wyrok na podwójne dożywocie w więzieniu o zaostrzonym rygorze to sprawiedliwy wyrok za brawurę wykonując najniebezpieczniejszy zawód gdzie raz ginie policjant a raz przestępca.
  • Odpowiedz