Wpis z mikrobloga

#banki #bank #bankowosc #korposwiat Hej gdzie są teraz najsensowniejsze warunki prowadzenia konta prywatnego? Mam od x-lat w pko bp, ogólnie przesadnie nie narzekam. Ale dziś moja skala goryczny dobiła do sufity gdy po 2 dniach prób wpłacenia kasy we wpłatomacie podszedłem do okienka, wpłaciłem i usłyszałem, że mam za to zapłacić 10zł bo moje konto "za zero" jest za zero jak sam sie obsługuje a no, że wpłatomat nie działa to cóż...
  • 12
@czuczer: no to profil zaufany i Blika masz. Pod tym względem Santander jest dość mocno do przodu i często jako jeden z pierwszych wprowadza Google Pay, Apple Pay, Garmina itp.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów za 0 zł to dziś już rarytas (przy standardowych kontach). W Santanderze za 0 zł można wypłacać kartą tylko z bankomatów Santandera (jest ich na szczęście dużo), ale Blikiem już ze wszystkich bankomatów wypłaty są za darmo.
@czuczer Jest nam przykro, że wpłatomat miał awarię. Pracownicy oddziału nie zawsze są w stanie stwierdzić, czy maszyna rzeczywiście się popsuła i pewnie dlatego pobrali opłatę. Chcemy wyjaśnić tę sytuację, dlatego prosimy o złożenie reklamacji - na przykład w iPKO. Po potwierdzeniu sytuacji, opłata zostanie zwrócona na rachunek. Przepraszamy za kłopoty.
@EkspertPKO: Zrobiłem to jako pierwszą rzecz po powrocie z oddziału. Wczoraj z resztą dzwoniłem na infolinię i Państwa koleżanka zweryfikowała i powiedziała, że działa poprawnie. Doceniam jednak komentarz