Wpis z mikrobloga

@Euphor: haha... no jest fatalny, ale wiesz jak to jest - nie masz wyboru, jesteś w trasie, zostawiłeś komputer, trzeba szybko otworzyć plik z dziwnym rozszerzeniem od klienta i puścić dalej - Android radzi sobie z takimi zadaniami lepiej :)
  • Odpowiedz