Wpis z mikrobloga

@crv0: plan był/jest taki, że superliga ma być w tygodniu, więc nie wydaje mi się, że w niedzielę ktoś będzie grał w lidze, a we wtorek będzie się pakował na lot do Tokio.
plan był/jest taki, że superliga ma być w tygodniu, więc nie wydaje mi się, że w niedzielę ktoś będzie grał w lidze, a we wtorek będzie się pakował na lot do Tokio.


@poleglem: w świetle tego, że te kluby mają zostać wyrzucone z krajowych rozgrywek to w sumie będą mieli czas na grę w różnych częściach świata.

I to by było super, jeśli już ma być jakaś superliga to niech będzie
@HansLanda88: nie szukałem specjalnie informacji na ten temat, ale wszędzie pisali o meczach w tygodniu, a nie w weekendy.

@Ark00: nie wierze w to, że te kluby wyrzucą z krajowych rozgrywek, bo to byłby koniec uefy xD ale taką superligę nafaszerowaną technologią, to bym z przyjemnością popatrzył, bo to że nawet ten głupi VAR dopiero teraz wprowadzili, to jest jakaś parodia
@poleglem: obie strony są żałosne, powstanie superligi jednak wywiera na uefie jakąś presję do rozwoju. A podejrzewam, że jednak się dogadają ale będzie to kosztować uefe dużo złota i przywilejów