Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: żaden symetrysta, tylko pamiętam Newsweek sprzed paru lat.
Oczywiście, że miałem w Sieci i Do Rzeczy ale jeszcze zanim PiS objął władzę. Swego czasu nawet czytałem Do Rzeczy bo była bardziej koliberalna. W Sieci to typowo socjalistyczna, katoliczką gazeta wspierająca Ziobrę

  • Odpowiedz
@brednyk: ooo witam symetrystę. Miałeś ty kiedy pisowską gazetę w ręku?


@Kosmiczny_pies_Kazak: Jakiego symetryskę? Lis ostatnio prezentuje wyjątkowo dużo RiGCz (jednak perspektywa utraty zdrowia/życia zmienia ludzi), ale przedtem jego poziom propagandy był co najmniej tak wysoki, jak u Karnowskich.
  • Odpowiedz
@Moseva czemu parę dni temu wrzuciłaś to gowno z tą esmeraldą czy tam kimś? ( ͡° ʖ̯ ͡°) lubiłem twoje wpisy i teraz nie mogę się do nich znów przekonać po tamtym gownie
  • Odpowiedz
@Goronco: bo to ciekawe. Czy ktoś zdecydowałby się na sfingowanie własnej śmierci i co nim kierowało.

Czasem ciekawi mnie narysowana kula psa, czasem ścieżka antykonwersji a czasem z-----e zachowanie jakiejś osoby. No i co Ci poradzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Goronco: No pomyśl o tym inaczej niz przez pryzmat antypatii do śpiewającego karpia.
Przecież udawanie ze się umarło jest przekroczeniem pewnego tabu, dobrego smaku i zaufania społecznego. A w obecnych czasach, jako Influencer/Celebryta można być patusem, można być wulgarnym, można prowokować, ale w momencie utraty zaufania, czyli najcenniejszej waluty szansa na monetyzacje jakichkolwiekdziałań drastycznie maleje. Utrata autentyczności to utrata propozycji marketingowych. I tu pytanie - co się dzieje z psychika
  • Odpowiedz