Wpis z mikrobloga

Laska u mnie dowiedziała się, że jak w tym miesiącu nie będzie dużej zmiany, to leci. Rotacja jest w pracy duża. Ja jestem chwalony, robię wynik, ale boję się o każdy miesiąc. Praca jest #!$%@?, jedyne co mnie trzyma, to że jest w kierunku, który studiuję. Ludzie to tutaj komórka w excelu, a kierownik to taka tzipa, że będzie cie klepać po plecach i żartować, puszczać godzine wcześniej do domu, a jak mu zarząd pogrozi palcem, to nagle zmienia się o 180 stopni i pisze ci ostre wiadomości na mailu (nie w moim przypadku), bo na żywo brakuje mu jaj XD

Pracuję tu 7 miesięcy, od 5 miesięcy targety, każdy na 100 % i więcej, a teraz człowiek się boi, że mu się dwa razy potknie noga i straci na pewności, nie zrobi targetu, to straci prace. Oni sobie mogą zatrudniać co 3-6 miechów do bólu nowego pracownika, aż trafi się taki, co godnie zastąpi. Przecież to #!$%@?.

#pracbaza #januszex #praca #korposwiat #zalesie
  • 7
@yoshi314: Dokładnie tak jak mówisz. Problem w tym, że nie mogę za bardzo zmienić pracy, bo nie mam doświadczenia, kończę studia i mega potrzebuje tej pracy, bo działamy B2B i mam spotkania z firmami, łapię kontakty, uczę się sporo i kilka miesięcy pracy były bardziej owocne niż większość studiów, które zatrzymały się w miejscu lata temu (Marketing jest bardzo ewolucyjny).

Muszę tu siedzieć tak długo, aż będzie wystarczająco długi staż, by
@Pietrek9: Właśnie latem planuję trochę kursów, szkoleń branżowych, musze podciągnąć się z angielskim i za rok-półtora max wyjeżdżam z miasta powiatowego (kilkadziesiat tysiecy mieszkancow) do wojewódzkiego.