Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy bo nie wiem co robić.
Wczoraj żona wyznała mi że podczas pobytu w jej rodzinnym domu prawie rok temu, została zgwałcona przez dużo starszego typa z jej rodzinnej wsi.
Ona jej matka ten typ i jej wujek popili i poszli spać a gość w nocy ją zgwałcił.
Nie znam typa wiem tylko jak się nazywa i że jest z jej wsi. Kur... co ja mam zrobić? Rozmawialiśmy z rodzicami moimi bo nie wiemy co zrobić, jej nic nie wiedzą na ten temat. Doradzili nam by tego nie ruszać lepiej bo raz że stało się to już jakiś czas temu więc badań żadnych nie da się już zrobić, była pijana i nie ma świadków. A w sądzie typ nie dość że może zostać oczyszczony to mogą obrócić to przeciwko niej. Tym bardziej że jej rodzina nie ma zbyt dobrej opinii i jej matka ma kuratora na młodocianego syna.
Jestem w dup*e nie wiem co zrobić. Chce jej pomóc i chce by gość za to odpowiedział ale nie wiem jak to zrobić. Jakby to był ktoś z mojego miasta i wiedziałbym kto to gość już by leżał na oiomie ale to jest prawie 200 km stąd, a byłem u niej raptem dwa razy i to parę lat temu. Nie znam typa nie wiem kto to.

Uprzedzając insynuacje: nie nie zdradziła mnie wtedy. Nie musiała mi tego mówić, nigdy bym się o tym pewnie nie dowiedział gdyby się wczoraj nie przełamała i nie rozkleiła by mi to powiedzieć. W ogóle się czegoś takiego nie spodziewałem.

Co wy byście zrobili na moim miejscu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607c6cc3919c6e000abfee54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4