Wpis z mikrobloga

@matevsz: bez przesady. Kupisz coś bez problemu, ot możesz nie wstrzelić się w kolor albo w wymarzony osprzęt, bo wszystko co najciekawsze jest mocno przebrane. No i zapomnij o rabatach. Przejdź się po sklepach, wbrew pozorom mają jeszcze jakieś rowery.
@matevsz: nie no, kupisz, ale najłatwiej teraz kupować nowe rowery, mając budżet ok. 20 k i +, wtedy od ręki jest wiele w sklepie, na niektóre modele - owszem - trzeba i tak poczekać, natomiast z budżetem 1-6 k to idzie Ci brać to, co stoi w sklepie i nie jest zarezerwowane. Często dostawy Tribanów i innych budżetowych szos są zaklepane na 3-4 msce do przodu co najmniej. Na większość Treków
@zabijamnudetutajczesc Używany jak najbardziej dopuszczam,budżet nie duży(do 2.5k) bo wymagania też nie duze, już widzę że ciężko będzie z kupnem nowego że względu na mój wzrost (195cm)
Spodobał mi się cross Vento 2.0 2021 troszke naciąga budżet ale jestem gotowy na poświęcenie ( ͡º ͜ʖ͡º) opcji po sklepach nie mam za bardzo żeby pochodzić bo jedyny rowerowy w moim mieście to media expert