antygon antygon 08.08.2007, 16:19:25 1 + Kiedyś lubiłem corel draw.... Dziś uważam to za największe g@#$% pomiędzy programami graficznymi....
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link