Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakąś minimalistyczną, lekką torbę podsiodłową. Całe życie się przed nią broniłem, ale już mam dość wożenia gratów w kieszonkach. Potrzebuję góra 12 x 6 x 6 cm miejsca (ciasno zwinięta dętka, łyżki, nabój co2 z pompką i przybornik). Przeglądanie allegro zahacza o masochizm z tymi dublującymi się aukcjami (°°

#rower #rowery #szosa
Paviarotti - Mirki polećcie jakąś minimalistyczną, lekką torbę podsiodłową. Całe życi...

źródło: comment_16186055452pvIN6y8ldk3djZZVuOBxD.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paviarotti: O jak ładnie, ja sie sam z siebie smieje czasami bo nawet klucz francuski wożę. Torba z narzędziami i dętkami waży ze 3kg. 5 dętek to minimum na wyjazd od czasu jak 30km od domu poleciały 4 w dwóch rowerach.
  • Odpowiedz
@Paviarotti: Niby z jednej strony fajnie się używa T-ROLL MINI od triglavu, ale musiałem na nią czekać rok i się jeszcze co jakiś czas przypominać. Mieli mi dać rabat na większą podsiodłówkę albo drugiego t-rolla w ramach rekompensaty za cyrki, ale jak znowu chyba 2msc nie było odzewu to im powiedziałem żeby w końcu to wysłali i się nie znamy, bo to jest jakiś żart. Ostatecznie dobrze się tego używa,
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: @doggaz: faktycznie fajny te Micro. Biorę w takim razie Zefala i Topeaka, w końcu do górala też potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Chyba, że ktoś zarzuci jeszcze coś fajnego to dojdzie trzecia, ale tego bym nie chciał ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
O jak ładnie, ja sie sam z siebie smieje czasami bo nawet klucz francuski wożę. Torba z narzędziami i dętkami waży ze 3kg. 5 dętek to minimum na wyjazd od czasu jak 30km od domu poleciały 4 w dwóch rowerach.


@boctok: Łatki.
  • Odpowiedz
@boctok: > @Paviarotti: O jak ładnie, ja sie sam z siebie smieje czasami bo nawet klucz francuski wożę. Torba z narzędziami i dętkami waży ze 3kg. 5 dętek to minimum na wyjazd od czasu jak 30km od domu poleciały 4 w dwóch rowerach.


jeslo to nie troll to zmiencie opony :)
  • Odpowiedz
@Paviarotti: możesz napisać czemu "całe życie broniłeś się przed podsiodlową?". Jaki jest tok rozumowania takiej osoby? Uważasz że jak masz podsiodłową to już nie będziesz taki pro i jak ktoś Cie mija i widzi podsiodłową to myśli 'a to amator' , a ty chcesz być taki pro ?
  • Odpowiedz