Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak gram branderburgią i tracę cesarza to moje dochody spadają o jakieś 30 dukatów i czemu mimo że mam 78 u czech to oni i tak głosują na siebie?
#eu4
  • 11
@Mobiux: Cesarz dostaje hajs od książąt. To drugie to dlatego, że nie masz możliwości zostać cesarzem, pewnie żeś się konwertował na protestantyzm. Ewentualnie ktoś inny na nich głosuje, wtedy też będą głosować na siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mobiux: jeśli jakiś elektor, głosuje na drugiego elektora, to bez względu na Twoje stosunki z drugim elektorem, on zawsze zagłosuje na siebie.
@Drmscape2: no właśnie nie jestem protestantą bo nie mógłbym być cesarzem wtedy a na czechów nikt inny nie głosuje czasami ta gra po prostu lubi mnie zapinać od tyłu jak wtedy w jednej milisekundzie umarł mi władca i dziedzic i wpadłem pod unię z rosją 4 razy silniejszą ode mnie albo jak quara kunlu zabrałem 1400 hajsu gdy oni mieli 150 i pyk zero loanów zero korupcji i jeszcze 43 im
@przedstawiciel_skrajnego_centrum to tak jak w Total warach bota nie obchodzą zasady tej gry i ma armie na które normalnie nie byłoby go stać jak widzę że maneluk który ma 10 total incomu w ledgerze i ma 50k armii nie wychodząc na minus nie mam wyrzutów sumienia że czasami robię alt f4 i zapisuję w odzielnym folderze
@Mobiux: jak jesteś cesarzem, to masz dużo zwiększony force limit, więc może zbudowałeś sobie armie 'pod korek', a jak straciłes tytuł to uszczupliło Ci też force limit i być może płacisz bardzo dużo za przekroczenie limitu