Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka! Pisze bo może uda mi się dowiedzieć od Was zamiast czytać regulamin:)

Dostawa kurier DHL, nieodebrane połączenie, pomimo tego, że byłam w domu brak próby dostarczenia, nieodebrane 2 połączenia, następnie info na maila o zmianie miejsca odbioru na żabkę bez jakiegokolwiek kontaktu ze mną. Czy zmienił się regulamin i nie ma już obowiązku próby dostarczenia w dniu następnym (pomijam kwestie braku próby dostarczenia za pierwszym razem)

Pytam bo może jest tutaj kurier DHLu i nie chciałabym się gościa czepiać bez powodu...
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: właśnie dlatego pytam, w mailu bylo info między 14 a 16, więc wiedziałam że będę w domu, jak jestem w domu to też nie jestem przywiązana do telefonu więc nie słyszałam telefonu. Ale domofonu nie było, tego nie sposób nie usłyszeć. Rozumiem, że czasy są inne, zwykle nie robiliśmy żadnych problemów, jeśli chcieli przekierować bo mieli np dużo, albo nie mogli się dostać bo szlaban, ale tutaj zirytowało mnie podjęcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: tak, on dzwonił, myślę że to był kurier, bo dwie minuty pozniej dostałam maila z info o przekierowaniu, stąd moje domniemanie ze kurier:)
  • Odpowiedz