Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jprd, nie mam się komu wyżalić.
Kupiłem ledwo 10 akcji swojej firmy za jakieś 200 zł, sprzedałem ze stratą jakieś 50 zł po kilku dniach bo pokapowałem się że insader trading też mnie dotyczy (najniższy szczebel) I teraz pewnie mam przesrane konkretnie...... pewnie mnie wywalą
#korposwiat #gielda #pracabaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60789557919c6e000abfe981
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@93michu93: czasami jest ban na trade (związany z publikacją raportów), niektóre firmy maja też inna wewnętrzną politykę która zakazuje handlu bez informowania. Kwestia tego w jakiej branży jesteś. Na miejscu mirka dokupiłbym 10 akcji i zapomniał o temacie.
  • Odpowiedz
@emes83: ok, dzieki za info, nie mialem pojecia, nie spotkalem sie z banem na handel akcjami firmy, w ktorej sie pracuje.
ale btw. jak pracodawca ma sie dowiedziec, ze Mirek OP handlowal akcjami?
  • Odpowiedz
@93michu93: myślę, żę nigdy się nie dowie, po prostu regulator czegoś takiego zakazuje i tyle. Chodzi o to, że mirek tutaj ma 10 akcji, ale menago jego menago pewnie ma ich w 10k lub 100k. Zasada dotyczy wszystkich, aby czasem ktoś się nie wywalił, przed złymi wynikami. Dlatego na moje nie ma tematu.
  • Odpowiedz