Wpis z mikrobloga

Dostajemy wezwanie na stacje, zatrzymane Pendolino, obsłudze ,,nie spodobało" się dwóch pasażerów. Wchodzimy i sprawdzamy, dwóch pakistańczyków (znaczy tak twierdzą bo nie mają dokumentów XD). Sprawdzamy bagaż, a tam tak na oko z 0,5 kg h------u - oni twierdzą, że to pakistańska herbata XDD). Ogólnie angielski u nich 2/10 i cały czas nawalają po swojemu XD

Czekamy na Straż Graniczną i Policje. Jak coś to informuję. Szkoda jedynie pasażerów, którzy muszą czekać na stacji ¯\_(ツ)_/¯

#sok #policja #strazgraniczna #pracbaza #narkotykizawszespoko
janpogromca - Dostajemy wezwanie na stacje, zatrzymane Pendolino, obsłudze ,,nie spod...

źródło: comment_1618395454KVpEkTIqTStyUEHRs869Oz.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@qhardyq nie, generalnie ja jestem liberalny pod tym względem i nie robię spiny o picie póki ktoś się chociaz stara chować i nie jest już ostro nawalony, chociaż jak mamy zgłoszenie od obsługi pociągu to nie mam wyjścia i muszę interweniować
  • Odpowiedz
@jan_pogromca: miałem na myśli taka sytuację ze ktoś zgłasza ze np do kobiety dosiadają sie jakieś pato hlejusy, to na interwencji pytacie sie kto zgłaszał, przy patusach? Czytałem na wykopie kiedy ze jakiś Mirek był w potrzasku, przyjechali i przy patusach sie pytali kto dzwonił i każdy na niego patrzył
  • Odpowiedz