Wpis z mikrobloga

Czy jakbyś zarabiał 50k miesięcznie to wszedłbyś w bańkę? Co mam na myśli: mieszkasz na strzeżonym osiedlu domków jednorodzinnych/apartamentowiec, masz tam sklep, plac zabaw xD boisko, siłkę, ogólnie małe miasteczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego zero patologii, wiadomo.

Do restauracji z jeździsz autem/uberem. Chodzisz po drogich sklepach, jedzenie zamawiasz i nie chodzisz po biedronkach itp ogólnie urywasz kontakt z brudnymi częściami miasta, nie oglądasz pijaczków, nie chodzisz z buta po słabych dzielnicach itp

O ile masz dzieci to do prywatnej szkoły taxówką, potem prywatne zajęcia, też tylko mają kontakt z kasiastymi.

Jak jakaś impreza w klubie, to podjazd uberem, wyjazd taksówką, 0 kontaktu z pijanymi ludźmi na ulicy o 3 w nocy, jakiś w------l, bo krzywo się popatrzyłeś, Ciebie nie dotyczy xD itp

Wszedłbyś w taką bańkę, czy żył normalnie?

#pracbaza #praca #zycie #korposwiat
#zarobki #filozofia #pieniadze #polska #polityka

Jak byś zrobił?

  • Wszedłbym w bańkę 37.3% (28)
  • Żył normalnie 30.7% (23)
  • pół na pół 32.0% (24)

Oddanych głosów: 75

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@familypet: jak za mało. W google wpisałem koszt budowy willi to jakiś przykładowy za ponad 800k znalazłem. Trzeba kupić jeszcze działkę, ogród ogarnąć itd. to liczmy że kredyt milion weźmiesz. Z ratą kilkanaście k spłacisz to w 10 lat a dalej masz kupę kasy. Starczy i na restauracje i na szofera i na wakacje i na co tam chcesz. Pewnie jeszcze sporo zostanie.
  • Odpowiedz