Wpis z mikrobloga

@mateelv: bo z moturkami to jest tak że jedziesz na przegląd z fabrycznym tłumikiem, pan diagnosta aprooved, a potem odkręcasz kilka śrubek i wkładasz customowego pierdzisława- system oszukany xD wymiana tłumika w motocyklu to dosłownie 2 minuty( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak to jest, ze auto z rozwalonym tłumikiem nie przejdzie przeglądu


@mateelv: jesteś pewny?

takie coś jeździ i #!$%@? mi bębenki, gdy przejeżdża obok?


@mateelv: powodów jest kilka.
Norma wprawdzie jest trochę wyższa dla motocykli (96dB) niż samochodów (93 benzyna, 96dB diesel), ale to samo w sobie nie robi jeszcze takiej różnicy (choć dB nie są jednostką liniową, więc różnica 3dB jest większa niż nieco ponad 3%, które wynikają z
@rtpnX: mialem okazje tym jezdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygodne, ladnie brzmi, ladnie przyspiesza, troche niestabilne przy zbyt ostrej zmianie biegow prawdopodobnie ze wzgledu na moc/moment na kole i geometrie moto, bo jak zbyt mocno odelzy sie przednie kolo to kiera dostaje delikatnego shimmy. Aczkolwiek to mogl byc problem jednostkowy modelu ktory mi bylo dane oblatywac ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtpnX: miałem, jeździłem. Ogólnie spoko, ale ramę to ma jak z gumy a hamulców to juz w ogole nie ma xD to Moto nie hamowało, tylko zwalniało :) ale i tak frajda rekompensuje wszystko.