Wpis z mikrobloga

@valko77: KMC X11 były nie tak dawno na allegro po ~70zł, ale nie wiem czy jeszcze będą w tej cenie, bo wszystko ostatnio poszło do góry. Ja teraz ujeżdżam KMC X11EL i rewelka. O wiele lepsza jakość niż Shimanowskie 105 lub Ultegra, które po takim samym przebiegu wyglądają jakby miały przelot 5 razy wyższy.
@cezeterson: Nową i tanią xD Niedawno kupowałem Sunrace'a 11-32 za 160 która pójdzie do nowych kół, teraz używane stoją za dwie stówy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nowych brak. Ewentualnie znajdą się jakieś 11-28 albo 11-25, ale takimi to można jeździć po Płaskopolsce xD
@cezeterson: Na Sunrace, Microshift czy inne takie to wszyscy narzekają, ale jak się kogoś spytasz to Ci powie że zrobił na nich podobny kilometraż co na Shimano, poza tym droższa kaseta nie oznacza zawsze że będzie trwalsza, raczej lżejsza. No i obecnie nie ma co wybrzydzać, bierze się to co jest dostępne albo i nie xD
No, na allegro też widziałem kasety 105 za trzy stówki, ale podziękuję, chyba poczekam, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: ten Microshift w tribanie jest spoko, ja u siebie nie widzę praktycznie żadnego zużycia
( ͡~ ͜ʖ ͡°) w ogóle ten Microshift jest hejtowany z.dupy tak trochę, bo jakikolwiek osprzęt miałem od nich, to wszystko działa normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a widziałem w którymś wątku, że jakieś nowe koła z Decathlonu zamówiłeś. To normalnie przez sklep trzeba załatwiać czy przez serwis
@cezeterson No właśnie o tym mówię, wiadomo że do Shimano, Sram czy Campy będzie wiele brakowało, ale to zawsze jakaś budżetowa alternatywa. Jak się trochę poczyta to się można dowiedzieć, że jest parę sensownych chińskich albo koreańskich firm, nawet grupy elektroniczne robią i nie są takie złe. A w takim okresie każdy powinien się cieszyć, że jest zawsze jakaś alternatywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do kół, to