Wpis z mikrobloga

Słuchając magikała odnośnie, być może zaproszenia na bitke "freak fights", odnosze wrażenie że on żyje w jakiejś alternatywnej żeczywistości. Jemu się wydaje że jest wielkim sportowcem, wielkim zawodnikiem który jest zapraszany wszędzie na każdą tego typu impreze. A już piątkowe pouczenia typu - "pijcie kawe z masłem orzechowym i bierzcie witaminki" - r-----------y mnie ostatecznie. Pajac próbuje coś ćwiczyć od przypadku do przypadku i udziela porad jakby sportem zajmował sie całe życie. Robisz z siebie durnia bo wyobraz sobie ze sa ludzie któzy cie słuchają a trenują od podstawówki czyli w moim przypadku jakies 30 lat. Naprawde taki wyimaginowany świat w którym żyjesz może pogłębic twoje dwubiegunowe przypadłości. Ja ci powiem jak jest - jesteś błaznem, pajacem, kariery zawodnika nigdy nie zrobisz bo straciłeś min 17 lat żeby coś w tym kierunku osiągnąć. Daj spokój z tym błaznowaniem, usiądz z mamusiom przy literku i porozkminiajce......
#danielmagical #patostreamy #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZiomPolski: to że @daniel-zwierzynski to debil wiadomo nie od dzisiaj, ale ostatnio ten tłusty jupiter przechodzi samego siebie, ego zawieszone gdzieś w kosmosie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gala fajter pier*olony co się za matką chował jak jakiś dzieciak do niego uderzał na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZiomPolski: Wiek nie jest problemem, Wilder czy ostatni przeciwnik Gamrota są starsi od fasa a zrobili sportową karierę, problemem jest bycie nieudacznikiem i głupim jak but menelem bez perspektyw jakim jest FAS
  • Odpowiedz