Wpis z mikrobloga

@wykop co tu się zrobiło? Ja nie prosiłam o usunięcie znaleziska! Ja prosiłam o usunięcie nieprawdziwej informacji, że znalezisko to informacja nieprawdziwa i sprawdzenie go pod kątem użycia botów!!! #wykop #afera #c---------------a #4konserwy #p-------a #moderacjacontent #cenzura https://www.wykop.pl/link/6051559/grupa-stonewall-oraz-kampania-przeciwko-homofobii-i-zgoda-dzieci-na-s--s/ Oszustwo? Chyba raczą sobie Państwo żartować.
fiziaa - @wykop co tu się zrobiło? Ja nie prosiłam o usunięcie znaleziska! Ja prosiła...

źródło: comment_1618172164Fo2wi02XlcI4qz8xX2gEXN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja prosiłam o usunięcie nieprawdziwej informacji, że znalezisko to informacja nieprawdziwa


@fiziaa: Chodzi Ci o tę żółtą belkę "Wielu zakopujących uznało, że treść znaleziska to informacja nieprawdziwa"?
  • Odpowiedz
@artpop: I co? Chwalisz się, że zakopałeś informację o tym, że lewicowe organizacje właśnie otworzyły furtkę do legalizacji pedofilii? Przypomnę Ci to, jak będziesz się udzielał pod znaleziskami o księżach pedofilach.
  • Odpowiedz
@artpop: Informacja nieprawdziwa to dla ciebie synonim "informacja spoza mojej bańki informacyjnej". :-) Lewicowe komentarze pod tym znaleziskiem "dają raka", takiej manipulacji i kombinowania, by z tego dokumentu odczytać, coś, czego tam nie ma, jeszcze nie widziałam - doskonale to świadczy o celach i jakości lewicowych aktywistów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@fiziaa:

Ja nie prosiłam o usunięcie znaleziska! Ja prosiłam o usunięcie nieprawdziwej informacji, że znalezisko to informacja nieprawdziwa i sprawdzenie go pod kątem użycia botów!


Polscy osrani profesorowie XDDDD
  • Odpowiedz
@fiziaa: patrząc na twoje występy na wykopie nie dziwi mnie nic a nic że polska nauka od lat jest w czarnej dupie xD
Testo mówiąc o polskich profesorach powiedział samą prawdę.
  • Odpowiedz
@artpop: I co? Chwalisz się, że zakopałeś informację o tym, że lewicowe organizacje właśnie otworzyły furtkę do legalizacji pedofilii? Przypomnę Ci to, jak będziesz się udzielał pod znaleziskami o księżach pedofilach.


@fiziaa: już taka furtka jest nazywa się KK
  • Odpowiedz