Wpis z mikrobloga

Właśnie dziś dowiedziałem się, że wczoraj mój 10 letni kuzyn (od strony brata matki) wezwał policję do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Ale nie uprzedzajmy faktów..

Kuzyn lat 10 ogląda na Polsacie serial paradokumentalny "na ratunek 112". Młody wpadł na pomysł, by z domowego zadzwonić na 112 i powiedzieć jedno proste słowo: "Pomocy". Nie wiem co go nakłoniło do zadzwonienia na 112 ale nie było śmieszne, gdy do domu wujka zapukała policja (dojechali w 20 minut po zgłoszeniu). Mój wujek leży w łóżku bo chory i nagle dowiaduje się, że jego dziecko musiało zadzwonić na numer alarmowy. Młody oczywiście głowa w dół i nie jest w stanie odpowiedzieć czemu zadzwonił. Na szczęście policjanci wyrozumiali i dali lekcję o tym "dlaczego nie powinno się wzywać służb bez powodu". Oczywiście musieli spisać notatkę policyjną. Pod koniec pożegnali się przybijając żółwika z moim kuzynem.

Ja się do mojego kuzyna nie przyznaje []
#historiawlasna #heheszki (choć wiem, nie jest śmieszne wzywanie służb bez powodu) #policja #kuzyn #112 #gownowpis
WebsterBolek - Właśnie dziś dowiedziałem się, że wczoraj mój 10 letni kuzyn (od stron...

źródło: comment_1617953914INuI8xiYASxqhQv7Skey2d.jpg

Pobierz
  • 5