Wpis z mikrobloga

#nomanssky
Hej, mam pytanko co do ulepszeń do kombinezona/multinarzędzia. Powiedzmy mam multinarzędzie klasy S. Czy to znaczy że wszystkie moduły tez już mam klasy S. Nie bardzo kumam te klasy urządzeń. Jak sensownie układać dopałki do poszczególnych modułów żeby skutkowały? Po prostu moduł+dopałka klasy S ?
  • 2
  • Odpowiedz
@marek-kras Multinarzedzia jak i statki maja swoj rodzaj. Czyli jedne nadaja sie bardziej do wydobywania surowcow, a inne do walki, albo po polowie.

Mody same w sobie maja klase. I tez trzeba patrzec na statystyki. Ulepszenia do np lasera wydobywczego moga sie roznic np jeden szybciej wydobywa, a inny mniej przegrzewa

Ulepszenia musza byc polozone obok )albo miedzy soba) technologi, ktorej dotycza, aby skutkowaly. I max chyba 4. Dawno gralem...k
  • Odpowiedz
Rozumiem. Już z drugiego źródła słyszę o różnych rodzajach np statków. Że są bojowe lub explorukące. Po czym się to poznaje? Po statystykach tylko bo w opisach nic nie ma. Rozumiem że jak statek ma wysoką statystykę bojową to jest to bojowy a jak wysoki zasięg hipernapedu to eksplorujacy.
Może się nie wczułem ale nie widzę dużych roznic między C a S.
  • Odpowiedz