Wpis z mikrobloga

Największa żenada w wątku Ewy i Darka

  • Darek nieznajacy slowa po angielsku 4.9% (4)
  • Darek pukający do łazienki w hotelu 12.3% (10)
  • Darek wybierający bardziej miękki szlafrok 3.7% (3)
  • Brak pożegnania sie Ewy na lotnisku 2.5% (2)
  • Seks się nie zgadza pieniądze się nie zgadzają 19.8% (16)
  • Wyebango Ewy na skaczącego psa na Darka 2.5% (2)
  • Bol dupy Ewy o brak obrączki u Darka 1.2% (1)
  • Darek bojący się pokroić pizzę 16.0% (13)
  • Organizacja Walentynek przez Darka 33.3% (27)
  • Wycieczka by zobaczyć ścianę na korcie 3.7% (3)

Oddanych głosów: 81

  • 21
@agaaa_: jakby go dobrali do Natalii, to by dopiero było show xD
Ten gość jest totalnie antymęski, wyglada jak wampir na głodzie, nie wiem jaka musi być kobieta żeby jej się on spodobał. Już uj z wyglądem,ale on kompletnie nie przygotowany do życia, a przy kobiecie zachowywał się jak 15-letni prawiczek. W sumie ja obstawiam, że on był prawiczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spejsonik: Nie byłoby show bo małżeństwo skończyło by się na pukaniu do pustej łazienki a zanim minęła by druga doba od ślubu to pozew rozwodowy byłby już gotowy.

Sam Darek wydawał się bardzo niemęski ale nie z powodu wyglądu tylko zachowania, dużego nieogarnięcia życiowego, egoizmu, niestałości, niepewności w działaniu, wręcz takiej nawet pasywności w tej relacji. Zamiast stabilności i oparcia było wysyłanie SMS-ów co Ewa powinna zrobić żeby poczuł do niej
@banjo: Darek zorganizował spotkanie w kawiarni na Walentynki ale nie zdążył zwieźć tam balonów i laurki więc zostawił Ewę w pokoju z ciocią by pilnowała Ewy a on z mamą miał czas wszystko ogarnąć.
@Dewasta: ja wiem ,że szczyty rozgarnięcia w romantyzmie to nie były ,ale przynajmniej się chłopak starał po tych wszystkich pojazdach Ewy jakim jest impotentem itd
Żal mi było go oglądać kiedy ona wylewała na niego wiadro pomyj.
Prawda jest taka,że jego jedyną wina było to ,że zaufał ekspertom.Wiem,Ewa też dobrze na tym nie wyszła,ale mogła to załatwić kulturalniej.
Tymczasem po tym jak po dwóch dniach znajomości on jej nie orał jak
@Falochron77: On się do niej zabierał jak pies do jeża. Był po prostu nierozgarnięty. Trudno mi potępiać Ewę gdy wiem że sama w takiej sytuacji miałabym jeszcze mniej cierpliwości niż ona. Wybacz, ale 29-letni facet mieszkający z mamą, z pretensjami które zostały mocno okrojone w montażu (te długie smsy) który ruszył 4 litery tylko dlatego że go mama i ciocią namówiły "by teraz dla odmiany był na tak" - to nie
@Dewasta: jasne,że nie był dobrym materiałem na męża ,ale i tak było mi go żal .Nagadali mu ,że znaleźli dla niego idealna żonę a dostał ogarniętą zaradniejsza kobietę ,która spuściła go w kiblu na oczach milionów ludzi biorąc pod mikroskop wszystkie zauważone słabości.

W dodatku jeździła po nim dalej będąc jednocześnie zdziwiona,że jej nie zdobywa ,przerzucając cała winę na jego brak doświadczenia nie zauważając ,że sama go sparterowała.Ja tam doceniam wysiłek