Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirek ktory pisze o :

Przewinął się temat o 30 latku z korpo wynajmującym pokój w dużym mieście i w komentarzach widać, że większość nie widzi w tym nic dziwnego. No, to generalnie przyzwyczailiście się do #!$%@? patologii, że gość w wieku 30 lat musi mieszkać z kilkoma innymi osobami na klitce w bloku jak niewolnik i chodzić się kąpać zaraz po tym, kiedy inny współlokator skończy potężne sranie po ostrym kebsie XD Brawo


To wlasnie moja historia z wczoraj! Pisalem o tym tutaj wczoraj na AMW ze do 30 musialem mieszkac ze wspolokatorami poniewaz mnie nie bylo stac na wynajem wlasnej kawalerki click i ubolewalem wlasnie o tym jak to dzieci z bogatych rodzin maja niesamowity head start. Zamiast pracowac w wakacje to zwiedzaja swiat. Zamiast wysylac setki CV to maja prace u kolegi ojca itd itp.

Zostalem niestety zjechany ze to niby moja wina ze nie bylem "Biedny śmietnikowy kitku gdybyś tylko wcześniej wstawał, głośniej mruczał, dźwigał większe ciężary" i ze to nie wina rodzicow ze nie poslali na sport, na jezyki, ze nie pomogli nakierowac mojej przyszlosci, ze zmarnowali swoje zycie itd.

#pracbaza #studbaza #korposwiat #wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #polska #studia #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606cbf7a0a3941000ab1c350
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 4