Wpis z mikrobloga

decatlhon - czy ktoś z was zamawiał 2 pary butów tego samego modelu, pod kątem dobrania odpowiedniego rozmiaru (ten, który nie pasuje odsyłamy). czy był problem ze zwrotem?

also co sądzicie o Kiprunach ultralight? testowałem KD Plus, ale straszne kowadła + wrażenie, że stopa mi się zapada do środka, jak w basenie i dużo energii traciłem przy bieganiu, dodatkowo zbyt głębokie (czuć kostkę przy bieganiu).

#decathlon #bieganie #kiprun #butydobiegania
  • 11
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: jak zamówisz do paczkomatu, to możesz chyba zrobić zwrot za darmo również przez paczkomat przez wpisanie numerka na paczce. Kiedyś tak było na 100%. Problemu ze zwrotami nigdy nie miałem. Decathlon może być wzorem dla innych pod tym względem.

KD Plus nie miałem, ale podobny problem z pływaniem miałem w starych Longach. Uczucie jakby pod butem były rozmiękłe kajzerki a nie podeszwa. Strasznie się zapadały i miały taką dynamikę,
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: szybsze jednostki w NB 890v7, ale mocno je oszczędzam bo zniknęły ze sklepów, a mają już ponad 800km. Treningi po asfalcie w NB Fresh Foam Tempo. Nie są tak szybkie, ale jako treningówki na dłuższe bieganie mają dobry balans między dynamiką a amortyzacją. Szutry w NB Gobi v3, a na błoto i cięższy teren Inov-8 X-Talon 260 ultra.
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: mam te ultralighty. Biegacz ze mnie żaden, więcej w nich w sumie chodzę (lub chodzę szybko) albo nordic-walkinguję, ale dla mnie są wygodne (a w tym jestem bardzo wybredny, SPDy na rower wybrałem dopiero szóstą parę xD), lekkie, fajnie leżą i nie mam żadnych zastrzeżeń. Może są lepsze w tym budżecie, ale mi podpasowały jak wybierałem w Deca.
  • Odpowiedz