Wpis z mikrobloga

Czesc, jakie mozecie polecic supermoto do 10k, przy czym im taniej tym lepiej. Pojemnosc jaka mnie interesuje to 125 i 4T, ew. moze byc cos ciut wiekszego. Generalnie szukam lekkiego funbike do latania po miescie, treningow na placu i czasami do latania w terenie, taniego w utrzymaniu. #motocykle #motocykle125
  • 16
@mpetrumnigrum: Na pewno nie stunt. Od czasu do czasu chce sobie pojechac na plac i porobic jakies cwiczenia z wykorzystaniem pacholkow, jakies slow race'y, stoppie, wheelie itp. 125 nie ogarnie takich prostych rzeczy? Mysle, ze bez problemu, choc nigdy nie jezdzilem motocyklem ponizej 600, to moge sie mylic.
stoppie, wheelie itp. 125 nie ogarnie takich prostych rzeczy?


@FFireBlade954: Teoretycznie wszystko się da choć z tym stoppie to bym nie przesadzał. Chyba ze z ciuchami ważysz 60kg.
Kiedyś na youtube widziałem jak gość romtem 50 t2 jeździł na kole.
Dlatego liczą się umiejętności a nie sprzęt. Bo jeżeli nie masz umiejętności to na 125 będzie ciężko je nabyć.
@Nizkii: Bo chce cos lekkiego, ultra taniego w zakupie i ekploatacji i cos o co nie bede sie obawial, ze zniszcze albo ze mi ukradna. Mam tez inne zabawki, ktore maja wieksza moc, ale tez swoje kosztuja, wiec zachcialo mi sie cos mniejszego.