Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Falcio: No i bardzo dobrze, niech zrobią najlepszą grę jaką potrafią, bez ograniczania się sprzętem sprzed 8 lat.
Już wystarczająco branża przez to ugrzęzła w mule.

Szanuję Pan Konami.
  • Odpowiedz
@Beeercik:

No zgadzam sie w 100%...
Teraz to muszą zrobić to porządnie i pokazać, że 2 lata nie poszły na marne, bo jak wszyscy wiemy, brak pesa 2021 był spowodowany tym, że Konami pracuję nad calkowicie odmienionym peesem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Falcio: Do zaorania Fify nie potrzeba w ostatnich latach wiele.
A Fifa 22 też pewnie dostanie nowy silnik graficzny, ale co im po grafice jak gameplay zostanie ten sam, bo przecież nie porzucą tych kilkunastu milionów dzianych 12-letnich Rafałków, miłośników pinballa

  • Odpowiedz
@Falcio:
@Beeercik:

PES 20 i w sumie 21 są strasznie oscryptowane i szczerze powiedziawszy w pewnym momencie jest sprawą przypadku czy dostniesz boosta od skryptów Ty czy Twój przeciwnik

Byłbym bardzo ostrożny w kwestii możliwości dopracowania silnika jako że aktualny silnik PES to robota z 5 czy 6 lat szlifierki

Innymi słowy PES22 "prawie" nie ma szans być dopracowany na miarę choćby Wiedźmina 3 w momencie premiery (a i on
  • Odpowiedz
@MZ23: Faktycznie- pilka nozna która nie ma języka PL to jest niegrywalna... ( ͡º ͜ʖ͡º) licencje od zawsze posiada Fifa i nie jest łatwe odkupić takowe i 5 min roboty by wgrać Option File i mieć pełne składy + nazwy drużyn to jak widać przerasta niektórych.
  • Odpowiedz
@utede: Nie zagłębiałem się tak w temat żeby zdawać sobie z tego sprawę. Poza tym jak już instaluje jakąś grę to chce mieć plug&play, jak słyszę te wszystkie zaklęcia które mam wykonać to mi się odechciewa ( ͡° ͜ʖ ͡°). A język polski tak, jak człowiek od 20 lat gra w fifkę po polsku, z polskim komentarzem to jest przyzwyczajony.
  • Odpowiedz
@MZ23: 99% gier obecnie wkładasz do napędu czy tam ściągasz i czekasz niestety na różne update. Więc z pesem jest podobnie tylko że ten update musisz przeklikać z pendrive ;]
Co do polskiego komentarza w fifie to chyba masochizm- po godzinie gry te same teksty i często niepasujące do sytuacji... ja wymiękłem.
  • Odpowiedz
@Falcio: Jako FIFAcz, czekam chyba na nowego PESa. Obecna edycja od EA po prostu mnie #!$%@?ła, zaorała, a gra to czysty masochizm. Chciałbym popykać w PESa, ale odrzuca mnie to szukanie przeciwników, czasem po prostu wyłączało się wyszukiwanie po jakimś czasie i tak z 3-4x. Ogrywałem to jeszcze na GAME PASS na X klocku i o ile dla mnie gameplay bardzo przyjemny, to niestety nie dane mi było za wiele pograćz
  • Odpowiedz
To prawda, gdyby poprawili cała otoczke online, licencje i zmienili komentatora angielskiego, ktory jest mega anemiczny moze by zagrozili fifie. No i Ultimate team, prawde mowiac odkad kupilem fife 21 to tylko w tym trybie gram i czasem vs z kolegami
  • Odpowiedz
@utede: z tym option filem to jednak większa zabawa, sam długo szukałem wersji na PC do 2020 i dopiero jak wylądowałem na indonezyjskich stronach typu ketubanjiwa.com to udało się pobrać. Trend jest niestety taki, że modderzy coraz częściej ukrywają "swoją" zawartość za różnymi paywallami i jak nie chcesz płacić to szukasz tego gówna tydzień.

Brak licencji to spora zadra na PESie, ale jakby gameplay był w pytkę to przejdę obok tego
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Ostatnio robiłem OF do pes 2020 i faktycznie trochę się naszukałem. Czekam na tegoroczną wersję na ps5 i jestem gotów nawet parę groszy zapłacić za porządny OF- chwila roboty a od razu lepiej to wygląda a gameplay jest zdecydowanie najprzyjemniejszy
  • Odpowiedz