Wpis z mikrobloga

Ostatnio wyrocznia z gtaforums, a mianowicie "gonnaenodaethat" się uaktywnił sugerując (o ile dobrze to zrozumiałem), że GTA VI na jakimś etapie zostało zresetowane, a planowanym miejscem rozgrywki będzie ponownie Liberty City. Dodatkowo jakiś czas temu na reddit oraz 4chan były plotki, że R* pracuje nad mapą Liberty, które miało wyjść jako rzekome DLC do trybu Online. Są to tylko plotki, i oczywiście mogą być źle interpretowane bądź gość trolluje. Ale nawet jeśli; to jak byście zareagowali, jeśli ostatecznie kolejna część ponownie zaprowadziłaby nas do Liberty City, a nie do Vice City w klimatach Narcos i Barryego Seala. Ja osobiście bym się mocno zdziwił, jeśli nie zrobiliby VC w klimatach narkotykowych, o przemycie etc, bo sam pomysł wydaje się zajebisty jak na serie GTA.

+na reddit głośno było ostatnio o wpisie z 4chan z 2019 roku, gdzie jakiś gościu z Indii pisał, że R* w ostatnim czasie zleca bardzo dużo modeli oddziałowi Rockstar India. Rzekomo głównie samoloty, bo to miał być element bardzo rozbudowany w kolejnej części ze względu na tematykę przemytu narkotyków.

Wiadomo, to tylko plotki, które mogą i pewnie są kłamstwem, ale zapraszam do dyskusji :P Biorąc pod uwagę ostatnie zapowiedzi gier R*, to wychodziłoby, że w tym roku zapowiedzą jakąś nową grę. Ostatnie produkcje zapowiadali równo 3 lata po premierze poprzedniej gry. Oczywiście ze względu na COVID terminy mogły się zmienić, ale sam gonnaenodaethat rzucił wczoraj filmik, które sugerowałby datę 7/11/ (niedziela).
#gry #ps4 #ps5 #gta #gtav #gtaonline
  • 20
Właśnie te tereny pozamiejskie w gta 5 to też taka nuda. Dużo jakichś gór na które trzeba się wspinać. W San Adreas jakoś ciekawsze to było.


@JanSkrzetuski: bo w GTA SA to bylo dobrze zagospodarowane, kilka misji w Angel Pine, a to zjazd z Mount Chillad, pozniej palenie plantacji, nastepnie misje na lotnisku i w bazie wojskowej, szkola latania, misja z trupami na pustynii, zapadaly w pamiec, a w GTA V
@mat759: błędem R* przy IV było to, że skupili się tylko na mieście. Mogli to bardziej rozwinąć o tereny wokół NY, ale nie ma też co się oszukiwać. Mieliśmy rok 2008 i ta gra zabijała wszystkie sprzęty będąc prawdziwym next genem.

@Dante27 @P4tryxus @korni007 @gybefan Ja coraz bardziej skłaniam się ku teorii, że GTA VI będzie co jakiś czas aktualizowana tzn. nie będzie w dniu premiery tak rozbudowana jak ich poprzednie
@iksboks: byly juz takie modele (np. Hitman) i sie nie przyjely bo gracze nie chca czekac kilka miesiecy zeby dostac pare misji na krzyz, z kolei w firmach to permacrouch bo terminy gonia wiecznie.

No ale kazda firma musi wtopic forse zanim sie przekona, cos jak z owczym pędem ku grom moba czy battle royale, jednemu sie udalo i nagle kazdy robi swoje.

W tym modelu gta zostanie zjechane za wersje
@iksboks: ja podejrzewam ze mogą zrobić sam tryb online jako f2p, i trzepać dalej kasę z sharków, plus do tego fabularne części gta, i np 10kk na online jak kupisz kolejna cześć żeby starych graczy na nowo zachęcać? Kto wie, nie wierze ze porzucą online jak nawalili tam drugie tyle samochodów ile ma podstawowa wersja, a tez nie chce mi się wierzyć żeby online 2 miał wyjąc z mniejsza ilością aut
@P4tryxus: F2P przy takiej marce jaką jest GTA? Nigdy w życiu. Wszystkie przecieki o GTA są fałszywe, ale cóż.. trzeba czekać aż nadejdzie odpowiedni czas i wyskoczy nowa wiadomość od R* w newswire.
@iksboks: zobacz ze już rdr można kupić w całości, i tylko tryb online oddzielnie, i nie zapominaj ze na PC czyli tam gdzie najwiecej graczy, gra przez tydzień była za free na epicu, wydaje mi się całkiem prawdopodobne ze gta online zostanie gta online, tylko stanie się f2p, a kolejne części gta będą nastawione pod fabułę, plus jakieś benefity do online, jakaś limitowana zawartość czy coś.
@P4tryxus ehhh temat jest o gta VI a ty wyjeżdżasz ze #!$%@? multi. W multi to mam #!$%@? bo nie będę gral w to ścierwo, bardziej mnie zastanawia sam fakt jaka to będzie lokacja (vice city/lata 80) i długość fabuły, bo V była dziwnie krótka, może nawet nie tyle krótka co szybko się dało skończyć bo zadania były proste.
A multi R* nie odpuści, muszą żyć z frajerów
@korni007: gdyby mapa w V była mniejsza to i jeszcze szybciej by się przechodziło, początek gry był naprawdę fajny i zróżnicowany, potem niestety od pojawienia się Trevora, a może nawet wcześniej większość misji to było podróżowanie od punktu A do B, z krótkimi przerwami na strzelanie. Zobaczymy, byłem mega zajarany na VC, ale im dużej czekam, tym bardziej zobaczyłbym kolejne GTA w LC, tylko z mapą bardziej w stylu V, sam
@P4tryxus LC też przełknę ale musiałoby rzeczywiscie być ogromne i robić wrażenie. Podział życia na dzień/noc w nocy otwarte kluby, chodzące #!$%@? grupki młodzieży, ekskluzywne restauracje, hotele,kolejki w sklepach. To już musiałoby byc naprawdę dobrze odwzorowane. To tak moim zdaniem.
@korni007: to byłoby fajne, ale możliwe ze większość osób by nie zauważyło, pomimo tego ze przechodnie w GTA V to retardy obok których nawet nie można stanąć bo po chwili krzyczą. Ja chętnie zobaczyłbym 4 pory roku, już na poprzedniej generacji taka rzecz występuje w Forzie, a nawet i na ps3 taka sytuacja miała miejsce w TLOU. Najgorsze ze przed VI częścią, dostaniemy po raz 3 lub 4 jeśli PC liczyć
@P4tryxus podziękuj zjebom co grają na multi... Multi w zabija single Player i taka niestety prawda. Oprócz ciekawej i wciągającej fabuły coraz częściej dostajemy krótka fabule na #!$%@? i cyk multi. Widać to chociażby po serii CoD.
@korni007: niestety to prawda, dlatego mam nadzieje ze zrobią online jako f2p, a kolejne części GTA będą nastawione tylko pod fabułę, obawiam się ze to nie możliwe, ale zobaczymy.