Wpis z mikrobloga

Ten kretyn wziął sobie rase husky. Ten pies potrzebuje dużo ruchu, jezeli go nie będzie miał to może zachorować na stawy. Bombel dopiero nagrywał codziennie story z psiakiem ciekawe czy już jest w adopcji, jak dla jego trybu życia to jedyna rasa która się nadaje to dietetyk i catering.
Bombel wiem że to czytasz, jesteś ulaną #!$%@? z słomianym zapałem, masz czas i środki na to aby mieć #!$%@?ą sylwetkę, wówczas ty jesteś SPASIONY jak knur i w dodatku masz kompleksy. To że jesteś pionkiem w fame MMA nie czyni cię bogiem. #boxdel #famemma
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Queebo no tak on czeka na współpracę, ale co do cateringu masz rację toż to syf na #!$%@? jest to co oni tam serwują, już lepiej w szpitalach karmią
  • Odpowiedz
@Queebo: jak ktoś ma mało czasu i nie jest w stanie sobie gotować, ale jednocześnie ma dużo pieniędzy i może wydać na catering dietetyczny to jest ograniczony umysłowo? chyba zazdrościsz, że kogoś stać na takie rzeczy bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić innego powodu pisania takich bzdur
  • Odpowiedz
  • 0
@xGravethx ta smakują, tobie by smakowały naleśniki z mikrofali? Dostał siano za reklamę to #!$%@? że smakują, pewnie te jego przydupasy to zjadają a on #!$%@? sobie wieś maczka
  • Odpowiedz
  • 5
@ChamskoCytuje raz że psychicznie wysiadają a dwa że stawy im się zastają, mam 4 psy, parę rotweillerów i parę buldogów francuskich także coś tam o psach wiem tym bardziej że sprzedaje szczeniaki i apropo husky, on musi mieć dużo przestrzeni do biegania a u bombla w aucie raczej nie pobiega
  • Odpowiedz
@Queebo: hahahhaha jaki ból dupy. Zamów dobry catering jak Maczfit, zapłać te 1,5-2k mc i czuj się jakbyś każdego dnia jadł w restauracji (serio). Nie rób zakupów, nie gotuj, nie sprzątaj po gotowaniu. Wolny czas przeznacz na spacery, posłuchaj fajnych audiobooków. Win-win
  • Odpowiedz
Zamów dobry catering jak Maczfit, zapłać te 1,5-2k mc i czuj się jakbyś każdego dnia jadł w restauracji


@takjestembordo: ładna reklama. Jadłem to - normalne jedzenie z cateringu, po dwóch tygodniach masz dość i nie możesz na nie patrzeć :)
  • Odpowiedz