Wpis z mikrobloga

Żelki zjedzone, standardowo pora na wpis na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żelki żółte penisy - ananasowe. Całkiem dobre, mimo że nie przepadam za ananasowymi żelkami (hehe, a za penisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - w każdym razie, są w różnych kształtach, niektóre wydaje mi się, że @ecco sam odlewał (wiadomo, te krótsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ogólnie spoko. Trochę takie tłuste są, ale to pewnie potrzebne jest (bo jakby pan bóg chciał to by stworzył inaczej xD)

- Pianki - no standardowo w moim zamówieniu, nie ma o czym chyba mówić, pianki jak pianki, moje ulubione, moje TOP
- Żelki wiśnie w cukrze - tutaj trochę przesada z tym cukrem, nawet jak na mnie, wydaje mi się, że spoko opcją byłoby gdyby te wiśnie były w czymś kwaśnym... tak to ogólnie są dobre, ale słodkie jak nie wiem...
- Żelki misie arbuzowe - dla mnie niestety średnie, ogólnie za smakiem arbuzowym czegokolwiek nie przepadam, zawsze wydaje mi się sztuczny, perfumowany, tutaj podobnie, smak nie dla mnie
- Malinki kolorowe - no standard, twarde na zewnątrz, w środku żelek, nie ma większej filozofii
- Żelki pierniczki - za nimi też kiedyś nie przepadałem, ale zauważyłem (podobnie jak przy szczękach) że robią się lepsze jak trochę poleżą otwarte - podobnie jest z
- Żelki szczęki - nie jest to typowy smak żelek szczęk które znamy z Trolli, też są tłuste jak penisy ananasowe, na początku średnie w smaku, jak poleżą trochę otwarte są zajebiste :)
- ULTRA TURBO KWAŚNE KONFIDENTKI 69 JABŁKO GRUSZKI - tutaj miłe zaskoczenie, nawet jak piszę ten wpis to moje ślinianki dostają #!$%@? i produkują tyle śliny... ogólnie kwaśne w opór, smakują jak zewnątrz gumy SHOK #gimbynieznajo ( ͡° ͜ʖ ͡°), w każdym razie jak się już zliże to kwaśne, to robi się słodka żelka. Ogólnie mogłyby być jeszcze bardziej kwaśne ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że nawet mój różowy normalnie był w stanie zjeść pół żelka, gdzie za kwaśnym nie przepada i nie potrafi zjeść nic kwaśnego...

I to chyba tyle. Ogólnie wniosek jeden - warto zostawić te żelki otwarte jedną noc i wtedy są zajebiste :D Nie są takie miękkie, trochę twardnieją i są naprawdę spoko, nawet w smaku są lepsze - jak kupiliście i Wam nie podchodzą to spróbujcie to zrobić, polecam Lapidarny XD

Zastanowiłbym się jeszcze nad jakimś innym sposobem pakowania, niekoniecznie w plastikowe kubeczki, bo mam ich już tyle że nie wiem co z nimi robić, część przerobiona na skarbonkę, część to pudełko na pendrive'y xD No a plastiku strasznie dużo z tego wszystkiego... @Kwasny_konfident

#gusto #zelki #jedzzwykopem
Lapidarny - Żelki zjedzone, standardowo pora na wpis na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żelki żó...

źródło: comment_1617576243k26ERV3pxPQAax00qdDHsz.jpg

Pobierz
  • 2
@Lapidarny dzięki ci za te recenzje, zamówię penisy ananasowe, a arbuzowych jednak nie, bo też nie lubie ananasa w słodyczach. No i chyba kilogram konfidentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do opakowań to mam tę samą rozkmine xD bo z jednej strony jest super - mega wygodnie się je, jak przyjdą znajomi to można po prostu w pojemnikach wystawić, ale potem się robi z nich wieża XD
chyba trzeba nic nie zmieniac, a puste opakowania wystawiać na smierciarce na FB :D


@slepauliczka: no ja mam na regale wieżę, część robi za schowek na coś albo skarbonka, ale jak dla mnie mogłyby być papierowe te opakowania czy coś w ten deseń :)