Wpis z mikrobloga

#koronawirus leżę sobie w szpitalu, tlen mi leci do nosa 4/l na minutę, płuca zawalone 25% jakims covidem, pójście siku to wyczyn sportowy. Dibrze że gorączka odposcila 7dni trzymała yebnieta jakas... Dostałem osocze (dzieki ozdrowiecy!!), sterydy, antybiotyk, zastrzyki za zakrzep, osłonowe, i na kaszel. Pozdrawiam trzymajcie się tam zdrowo
Pobierz przemek- - #koronawirus leżę sobie w szpitalu, tlen mi leci do nosa 4/l na minutę, pł...
źródło: comment_1617458456dXBhOIBfG8qDYmbUtqTaLC.jpg
  • 90
@przemek-: Jeśli miałeś saturacje na poziomie 88 przy trafieniu na oddział to szybko zareagowałeś. Dużo zdrowia życzę

@Treda: hipoksji możesz nawet nie odczuwać przez dłuższy czas. Najlepiej pulsykometr, bo samopoczucie może Cie oszukiwać. Jeśli masz covid i jesteś gdzieś z Poznania mogę Ci podrzucić.
@Treda: a palisz? Przyczyn może być dużo (w tym covid, nie chorowałeś na nic? Kilka dni gorszego samopoczucia, lekki kaszel, nawet gorączka nie musiała wystąpić), ale lepiej to zbadać, szczególnie że jak twierdzisz pojawiło się nagle i masz problem z normalnym funkcjonowaniem.