Wpis z mikrobloga

Mirki, czy rejestratory #hikvision w końcu dojrzały do normalnej obsługi w przeglądarce? Ja wiem, że można wszędzie instalować ten ich kobylasty soft żeby cokolwiek zobaczyć, ale skoro potrafili w kamerach już zrobić obsługę video i generalnie wszystkiego w chrome to rejestratory też już potrafią?

enron - Mirki, czy rejestratory #hikvision w końcu dojrzały do normalnej obsługi w pr...

źródło: comment_16174395534lOO9hT1FjjCMbkNkSgfUe.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: Te z fw 4.x działają już w przeglądarkach chrome/ff bez konieczności instalowania wtyczek, nie nazwałbym tego działania fenomenalnym, ale lepsze to niż ietab. Dalej też nie dorobili obsługi WSZYSTKICH funkcji przez przeglądarkę i to jest dramat, bo nigdy nie pamiętam, czy trzeba podłączać monit, czy będzie przez web. Kobylasty soft też dostał sporą aktualizację i ładniej wygląda.
  • Odpowiedz
@enron: Te z fw 4.x działają już w przeglądarkach chrome/ff bez konieczności instalowania wtyczek,


@mamnatopapiery: no właśnie też to słyszałem, znalazłem wśród tych którymi zarządzam takie które miały dostępny upgrade do 4+... i niestety pupa blada ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nadal chce tego pieprzonego plugina - do wszystkiego, nawet do wybierania plików do aktualizacji softu/wczytania parametrów...
enron - > @enron: Te z fw 4.x działają już w przeglądarkach chrome/ff bez koniecznośc...

źródło: comment_1617478207h4rURPBrkh4Cdkq8w998Jv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz