Wpis z mikrobloga

@shnitzel: też zwróciłam uwagę ,że od razu saute.Takie podejście bardzo luźne,ja tak sklepu rano idę z twarzą na wpół maska zasłonięta.Do pracy/ludzi wydaje mi się,że lekki podstawowy makijaż już po 30.stce po prostu wypada,ale potem pomalowała brwi jakoś dziwnie i mówię :"nieee" to niech lepiej już idzie w naturę.
  • Odpowiedz
@shnitzel: tusz musi być ,ale mordę czerwona już zaleczylam to bez podkładu da radę .Nie rozumiem jej dlaczego nie opanowała podstaw makijażu, dlaczego do pracy niektóre kobiety nie stosują its Nie wiem czy to jest kwestia jakichś problemów z cerą czy jednak brak totalnie potrzeby ogarnięcia tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Falochron77: Mi się czasem nie chce malować, miewam takie dni kilka razy do roku, ale wtedy nie maluje zwykle tylko kresek na powiekach eyelinerem. A tak wyglądam ok. I wtedy każdy, dosłownie każdy:
- coś się stało?
- nie wyspalaś się?
- płakałaś?

XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Cecill: Żaden ¯_(ツ)_/¯ ale jednak jak Cię widza tak Cie piszą bla bla tym bardziej ze kamery za nią non stop łażą. Jednak będąc na jej miejscu chciałabym mężowi się podobać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shnitzel: Boziu, dziecko, wyjdź z instaświata i popracuj nad samoakceptacją. Ludzie bez makijażu wyglądają normalnie, jak ludzie. To, czy ktoś nakłada makijaż, czy nie, to wyłącznie jego sprawa. Ps. Tak. Ludzie mają też pryszcze, krzywe zęby, rozstępy i milion innych rzeczy, których nie da się zfotoszopować. ;) I to jest moim zdaniem super fajne. Takie ludziowanie.
  • Odpowiedz