Wpis z mikrobloga

Ahhh pamiętam jak pewien Oskarek z mojej klasy sie #!$%@?ł i skoczył z bloku (jak sie później okazało przypadkiem XDDD). Więc Pan Oskarek alienował mnie od klasy i kiedy chciałem się wbić w otoczenie to słyszałem "Weź #!$%@? ciebie i tak tu nikt nie chce" pewnego dnia Oskarek przyszedł do swojej baby i jak się później okazało on sie jakby dla zabawy rozpędzał i podskakiwał na parapecie wychylając się lekko z okna. Nasz Oskarek nie było dobry z fizyki dlatego źle obliczył przyśpieszenie i #!$%@?ł się z okna. Wszyscy oczywiście w szkole wyli (bo był przystojny a większość bab w szkole to pustaki i julki) a ja się śmiałem (wtedy jeszcze po cichu) i przyszedłem w kolorowej koszuli na jego pogrzeb (wierzcie lub nie) ( ͡ ͜ʖ ͡). Robiłem sobie żarty z niego przy znajomych. Np. "Ale ten rok zleciał...szybko jak Oskar z 13 piętra ( ͡ ͜ʖ ͡)". Największa satysfakcja jak niektórzy żeby nie mieć wyrzutów próbowali powstrzymać śmiech ale im nie szło...

#satysfakcja #przegrywalewygryw #przegryw
  • 41
@Guitarhero: tragiczne to było może dla starych tego 0skarka. Ale skoro nie umieli wychować goovniaka na porządnego człowieka, szanującego innych ludzi (w tym słabszych), to sami byli sobie winni.

Jak dla nas - beczka z wywyższającego się śmiecia, który próbując w kretyński sposób zaimponować tępemu femoidowi sam się wyeliminował. Zasłużył co najwyżej na nagrodę Darwina, a nie na współczucie
@postwarzywny: Gdzie ja udaje klasową gwiazdę XDDD pisze że gadałem sporadycznie żqrty o komicznej śmierci tego idioty. Nie wszystkim oczywiście i celowo wybierałem te grupy które mimo że go wgl nie znały najbardziej robiły atencje np dziewczyna siedziała z kapturem w klasie i mazała po kartce jak opętana a wszyscy BOŻE JULKA JULKA NIE PŁACZ ona z nim nawet raz nie gadała i próbowała zwrócić na siebie uwagę. Jak palnąłem o
@postwarzywny: A i nie spotka mnie nic podobnego. Jak już to z klasą sam się rzuce z okna a nie z niego wypadne. Jakbym się #!$%@?ł to mam rozumieć że nie będziesz ze mnie żartował tylko będziesz mnie opłakiwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
dziewczyna siedziała z kapturem w klasie i mazała po kartce jak opętana a wszyscy BOŻE JULKA JULKA NIE PŁACZ ona z nim nawet raz nie gadała i próbowała zwrócić na siebie uwagę


@go_getter_mirek: Juleczka robiła chlip chlip z żalu, że już nigdy nie będzie jej dane wziąć do ust wymarzonego 0skarkowego korniszona. Nie będzie soczystego BŁEBŁEBŁE, oj nie będzie