Wpis z mikrobloga

Po trzech latach od pierwszego przejscia gry uznalem, ze moge wrocic ponownie do Bialego sadu i Velen i znowu jedziemy z najpodlejszymi itemami od pierwszego levelu :) Prawie nic nie pamietam z pierwszego przejscia, a wtedy lizalem w tej grze sciany

Staram sie wybierac opcje dialogowe wedlug uznania. Niestety czesto nieoczekiwanie skutkuje to zlymi konsekwencjami, ale nie bede przeciez przechodzil gry z internetem.

Teraz zaczynam Krwawego Barona. Gra chodzi bardzo sprawnie na facie #ps4, wyglada slicznie, czasy ladowania nie sa takie dlugie, rdr2 przy tym to gowno najgorsze z technicznej strony

#wiedzmin3 #gry #konsole
Pobierz piotrveyner - Po trzech latach od pierwszego przejscia gry uznalem, ze moge wrocic po...
źródło: comment_1617349966ZhFJgaWwVDPDEoHgbk4q7H.jpg
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gra chodzi bardzo sprawnie na facie #ps4, wyglada slicznie, czasy ladowania nie sa takie dlugie, rdr2 przy tym to gowno najgorsze z technicznej strony

@piotrveyner: Nie wiem, o co chodzi, gram teraz RDR2 i jest git. A jak w Wiedźminie walczyłem z klonami/ cieniami Olgierda, to #!$%@? mnie strzelał przez czasy wczytywania po śmierci xD
@tak_ze_ten: @piotrveyner: prosze cie, wiedźmin jest naprawdę git grą, ale RDR2 rozjebuje go na łopatki pod wieloma względami. Trzeba to po prostu obiektywnie przyznać. Przeszedłem niedawno W3, teraz gram w RDR2 i elementy takie jak:
jazda konna, distance LOD, brudzenie się konia, odrastanie włosów, brak możliwości zrobienia fryzury dłuższej, niż obecnie się ma, siniaki po walce, interakcje z kimkolwiek, ilość minigier, łowiectwo, surwiwal, rozbijanie obozów, system dbania o konia, brudzenie
@MarteenVaanThomm: I tak lepiej się bawiłem przy W3 niż przy ciągnącym się jak smród za żulem rdr2.
Ale faktem jest, że rdr2 to dopracowany majstersztyk. Ale wóz cie nie ominie, sprawdzałem w Saint Denis ;
To chyba inne gry, rdr2 to prawie symulator kowboja którego koniowi kurczą się jaja z zimna, a Wiesiek to zabójca potworów a nie rzeźnik żubrów i lisów ;)
@piotrveyner: W Wieśku chcesz poznać historię. Ciągnie do fabuły. Ciężko powiedzieć czy dlatego że jest tak dobra czy dlatego że jest "nasza" i jeszcze dodatkowo dobra. W RDR2 ciągnie do zwiedzania i podziwiania widoków (co odciąga od fabuły i może wywołać znudzenie) a to prowadzi do łowiectwa i survivalu, bo graficznie RDR2 powala i nie musi być grany na PC. Wystarczy Prosiak + TV z HDR