Wpis z mikrobloga

Witam wykopków, mój chłopak ma za niedługo urodziny i chciałabym mu sprezentować grę i zastanawiam się nad #fifa21 a #wiedzmin3 . Czytałam opinie i dużo osób chwali wiedźmina jednak chciałam zapytać Was co bardziej polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps4 #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominika901: orientujesz się ogólnie w co on +/- gra? Bo jeżeli tak, to odpowiedź powinna nasunąć się sama. Ewentualnie możesz delikatnie podpytać (kobiety umieją tak, żeby nie skapnął się o co chodzi) - wciągnij go np. w jakąś rozmowę o grach że nigdy tam syn sąsiadów wciąż siedzi nad grami i że to bezwartościowa rozrywka, może po krótkiej debacie wyciągniesz od niego, że "Nieprawda, on sam chętnie załupałby sobie w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dominika901: kup mu oba ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz bodajże do 5 kwietnia jest wiosenna wyprzedaż obejmująca m.in Wiedźmina - na PC masz za 30zł z dodatkami (GOTY), na PS4 bodajże za 40 i to jest bardzo dobry deal, tak tanio jeszcze nie było a jak nie grał to warto mieć, po prostu. A przy tej cenie myślę że możesz sobie pozwolić również na Fifę (
  • Odpowiedz