Wpis z mikrobloga

Pracuję z Januszem (64lvl). Doszedł do nas mlody (30lvl) chłopak. Kierownik kazał Januszowi go wprowadzić i wszystko wytłumaczyć itd.
Młody ogarniety i całkiem spoko, ale nigdy nie pracował na sprzęcie, jaki mamy.
Po kilku pytaniach odnośnie pracy Janusz powiedział młodemu, że HEHE NIECH ON SOBIE NIE MYŚLI, ŻE BĘDZIE MIAŁ PODANE WSZYSTKO JAK NA TACY, BO MŁODY JESZCZE GO WYGRYZIE ZE STANOWISKA, HE HE HE.
Młody sie zirytował i poszedł do kierownika poprosić o szkolenie, bo ciężko jest pracować na sprzęcie, którego nie zna.
I zgadnijcie co się stało.
Janusz od 2 dni się do niego nie odzywa, BO TO KONFIDENT I NASKARŻYŁ NA NIEGO KIEROWNICTWU
XDDDD
I teraz siedzę i za każdym razem jak Młody wyjdzie do kibla muszę wysłuchiwać jakie to nasze pokolenie jest leniwe i roszczeniowe i że Janusz nie miał kursu i nigdy go nie chciał i jakoś sobie radzi.
Ehh xd
#pracbaza #zalesie
  • 171
@Luna_Lovegood: Kiedyś dorabiałem sobie na magazynie budowlanym, pracowało nas dwóch, jeden debil na stażu który nie potrafił liczyć do 10, oraz ja. Generalnie dzień się zaczynało od sprzątniecia magazynu, mieliśmy cichy podział że raz ja, raz on, pewnego dnia stwierdził, że to bez sensu sprzątać codziennie i on sobie będzie odpuszczać sprzątanie, powiedziałem, że sie nie zgadzam, nie będę sprzątać za niego a ten powiedział że ma w dupie moje zdanie.