Wpis z mikrobloga

nie jestem graczem, ale cieszyłem się, że w końcu jakaś rzecz się udała w tym kraju, że jakaś polska marka jest znana i rozpoznawalna na świecie, że tym razem to Muricanie czekają na grę od Polaków. Nakręcili nawet hype z Keanu. I co? I jak zwykle #!$%@?. Po polsku. Podejście firmy hurr durr i jakoś to będzie.


@hetman-kozacki: osiagneli sukces z wiedzminem bo z pokorą skupili do na pracy. Po sukcesie
@Janusz_z_Rivii: Ja uważam że zrobiliby coś dobrego, gdyby zamiast na nakręcaniu monstrualnej karuzeli hajpu, skupili się na projekcie. Przecież tam podobno ogromne środki szły na reklamę w stosunku do produkcji.

Szkoda, bo sam lore cyberpunkowy jest równie ciekawy co ten wiedźmina.

Mogli z tego robić porządnego RPG-a a tak to wyszła przehajpowana kupa wypuszczona o przynajmniej rok za wcześnie. IMO w momencie wypuszczenia pierwszego trailera na E3 #!$%@? sprawę, bo pojawiła
@hetman-kozacki: Z tym Cyberpunkiem to się chyba każdy przeliczył. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 gracze mieli spore oczekiwania wobec CDPR i liczyli właśnie na kolejną perełkę pokroju Wieśka. Ja się cieszę, że wstrzymałem się z preorderem i koniec końców nie kupiłem Cyberpunka bo bym się tylko rozczarował jak większość fanów.
@hetman-kozacki: gracze mieli spore oczekiwania wobec CDPR


@ThirtyDoorKey: tak jest, liczyliśmy na to że gra nie będzie co rusz wywalać, bugi nie będą umożliwiały dalszej gry i będzie się dało grać

perełkę pokroju Wieśka


Wiesiek nigdy nie był żadną perełką na rynku gier. Polacy ubóstwiają tą gierkę bo polska i to tylko tyle.