Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: Jakby tak było to spoko, nie wiem po co osobno wc i lazienka w takim mieszkaniu, mozna zrobic lazienke z wc ktora jest po prostu wieksza, oddzielic kuchnie sciana albo blatem z szafkami od strony kuchni do ktorego mozesz dostawic jakies krzeslo, miec duzy salon i drugi duzy pokoj jak i sypialnie. Nie jestem architektem, ale wolalbym to tak zrobic xD A ta sciana pod katem do sypialni to nie
Megawonsz_dziewienc - @szcz33pan: Jakby tak było to spoko, nie wiem po co osobno wc i...

źródło: comment_1617103276gOXvht4ijfJeWYfXFwoepe.jpg

Pobierz
@szcz33pan: totalna #!$%@?. Dlugie korytarze czyli metry kwadratowe tylko do przechodzenia. Wchodzisz dl chaty i widzisz jak ci listonosz różową podrywa na blacie kuchennym. W najwiekszej sypialni zamien miejscami lozko z szafą (zrob zabudowe na calej scianie i miej w dupie fakt, ze lozko jest za blisko drzwi wejsciowych bo jakie to ma #!$%@? znaczenie poza fengshui wysrywami)
@szcz33pan: do tego paradoksalnie (bo kazdy psrudo poradnik powie ze jest odwrotnie) szkoda ze strony swiata nie sa odwrotnie i ze reszta pokoi nie ma ekspozycji zachodniej a salon wschodniej. Salon bedzie sie #!$%@? nagrzewal, a taras bedzie fajny co najwyzej we wrzesniu. Klimatyzacja i zasloniete rolety w salonie obligatoryjne bo nie wysiedzisz