Wpis z mikrobloga

@Metzger3: Chyba nie muszę mówić jak dziurawa jest ta logika? Gdyby każdemu partyjniakowi się dobrze żyło to wystarczyłoby, że każdy obywatel PRL dołączyłby do PZPR.
@thmxa: Solidarność była ogólnie ruchem socjalistycznym, który został zdradzony przez swoje elity, także jak ktokolwiek pogonił komunistów no to właśnie ci socjaliści.
@Sqrqol: Cieszę się, że mam robotę dzięki kapitałowi jaki tu wszedł po komunie, a nie 20% bezrobocia jak jeszcze niedawno, kiedy z większości ust padało co drugie zdanie "#!$%@? prywaciorz reee". Teraz zarabiając średnią mogę przeżyć bez problemu, zostaje nawet kapka na zachcianki albo małe inwestycje jakby ktoś chciał. A co ważniejsze, spokojnie mam hajs aby się w czymś rozwinąć, czegoś nauczyć, zrobić jakiś kursik i za 2 lata zarabiać sporo
@anal_it_yk: A niewolnikiem to jest pracownik, któremu pracodawca kradnie wartość dodatkową. Wysokie podatki to jest zwyczajne oddanie tej wartości dodatkowej pracownikowi.


A jak w wyniku zawirowań rynku pracodawca płaci pracownikowi więcej niż jest warta wytworzona przez niego wartość dodana to wtedy pracownik okrada pracodawcę?
Ale serio, ten koleś wierzy, że jakiś zandsergi czy kaczafi, albo inne ziebra poszło do polityki dla dobra ludzi. Nie rozumiesz tego, że na idiotach się robi kasę? Właśnie przez takie osoby jak ty ten kraj wygląda tak jak wygląda (bo powinien 100x lepiej, gdyby nie socjalistyczne pacynki rządowe), a ludzie co potrafią coś zrobić i ciężko pracują powinni mieć 100x więcej niż nieroby. Ja się zgadzam, że jak ktoś robi dużą