Wpis z mikrobloga

@Stan_Dembinsky: tldr; jest jakiś opis mechanik? BO widzę marketingowe pitu pitu a nawet nie wiem jaki to typ gry xD

W trakcie rozgrywki, gracze tworzą unikalną talię kart, wybierając z puli dostępnych umiejętności: ataków, uników i wiedźmińskich znaków. Gracze korzystają z talii w walce, gdzie łączą karty w potężne kombinacje ataków i używają specjalnych zdolności wiedźmińskiej szkoły, do której należą. Zadania, potyczki, a nawet kościany poker pozwolą im zaś zdobywać nowe
Pobierz Colos - @Stan_Dembinsky: tldr; jest jakiś opis mechanik? BO widzę marketingowe pitu p...
źródło: comment_1617099064MOGWC3LNZDox83jFPStFHB.jpg
@Majku_: Dokładnie tak jest z planszówkami. Ja teraz jestem fanem deck builderów. Są bardzo regrywalne, dosyć proste i do pokminienia.

A to są wypisane mechaniki z BBG

Card Drafting

Deck, Bag, and Pool Building

Dice Rolling

Drafting

Events

Finale Ending

Hand Management

Narrative Choice / Paragraph

Pick-up and Deliver

Point to Point Movement

Variable Player Powers


Więc #!$%@? wszystkiego. Wygląda na bardzo losowe, jeżeli gameplay będzie długi to krew by mnie
@Stan_Dembinsky: Podobno prosty versus między graczami z mechaniką walki z tainted grail (budowanie łańcuchów kart pasujących do siebie) - chyba mój ulubiony fragment tej gry. PO jakichś playtestach review widziałem. Brzmi spoko.