Wpis z mikrobloga

Dobra, jako, że już oficjalnie Sony potwierdziło blokade zakupów to podajcie mi tytuły, które są must have do ogrania na PS3, a nie ogram ich na PS4/5, Metal Gear Solid mam wykupione, w planach GOW Kolekcja i się zastanawiam co jeszcze powinienem ograć z takich mega dobrych gier, które były na PS3.
#playstation #ps4 #ps3 #psvita
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VunterSlaush: Demony ogram na PS5, Infamous dopisze, bo ta najnowsza czesc na PS4 mam, Killzone tez musze dopisac. A i o ile dobrze kojarze Killzone 1 jest na PS3 w takiej paczce Killzone 1 + Infamous dodatek czy cos takiego
  • Odpowiedz
@camos: Puppeteer, god of war ascension, littlebigplanet 1/2, ico, jak and daxter the precursor legacy, ratchet and clank Crack in Time i Tools of Destruction, heavenly sword
  • Odpowiedz
@camos: no teraz tylko szukaj co ewentualnie jest drogie w pudełku a chcesz zachować na dłużej. Dużo takich gier nie ma. A no i upewnij się że wszystkie DLC darmowe i niedarmowe co chcesz mieć kupisz, a jak jest pudełko z edycją goty to trzeba wygooglować czy dodatki są na płycie bo kodu nie zrealizujesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@camos: ratchetów jest dużo, patrze że into the nexus jest słabo dostępny w pudełku i drogi, reszta max stówka chociaż dużo wyników mi allegro nie zwraca. Z listy z reddita:

Ratchet & Clank HD Collection (includes 1, 2 & 3)PS2 remasters - available on PS Vita

Ratchet & Clank Future: Tools of
  • Odpowiedz
@camos ech, kupować w takich cenach gry które swego czasu za 10-15zł były no ale nie moja kasa także nie zaglądam w portfel.

Sony powinno jakieś mega promo zrobić na koniec albo wogole rozdać swoje gry za darmo to wolą je do grobu zabrać a fanom każą jakieś drakońskie ceny płacić. Za rok pewnie wyłącza całkiem serwery i cyfry też się pójdą walić.
  • Odpowiedz
@Medonix: obawiam sie tez, ze oni chca wysepic kase bo wiedza ze jak zamykaja sklep to troche ludzi sie rzuci i wleci sianko, daliby k---a promke to bym wgl nie patrzyl i sie fest obkupil a tak... ehh chciwe gnoje
  • Odpowiedz
@camos no mi brak słów, miałem kilka miesięcy temu plan kupna PS3 bo chciałem starsze raczety poogrywać, jestem fanem serii a akurat te z ps3 mnie ominęły. Jak zobaczyłem jednak ceny, gier które były rozdawane po 10zł to mówię poczekam na promo psn.

No to się doczekałem...

U ms sobie wszystkie zaległości z 360 ogrywam na xsx które są co chwilę w promocjach na sklepie.

No nic pewnie już nie dane
  • Odpowiedz