Wpis z mikrobloga

@MienciuskiPajonk: co to jest waterlock? I czy jest jeszcze więcej ułomności wersji Minecraft w fizyce pomiędzy Win10 edition a Java Edition? Nie chodzi mi o mody, ale przede wszystkim o fizykę?

@Reevhar: @C4rlos: Jak można tą samą grę w tak różny sposób oferować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@HetmanPolnyKoronny: Pistonem (kiedy blokuję wodę tym co do niego przyklejone) - w końcu zadziałało. Nie chciało natomiast
Pistonem (kiedy blokuję wodę tym co do niego przyklejone) - w końcu zadziałało. Nie chciało natomiast płynąć przez wysunięte ramie pistona. Jakkolwiek dziękuję za pomysł :-)


@Panda1112: umieść piston pionowo nie poziomo, by przyklejony blok chodził góra dół, wtedy nie będzie potrzeby by płynęło przez ramię. Przykładowo piston na górze nad wodą i by odblokować przepływ blok cofa się w górę.
pisze z napleta


@MienciuskiPajonk: A jak to się robi? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Chciałem osiągnąć to https://www.youtube.com/watch?v=IHTMp8Pb5ek i gościwi z filmiku normalnie to działa. Natomiast za radą @HetmanPolnyKoronny: zrobiłem na pistonie i jest ok :-)

@HetmanPolnyKoronny: Tak, pokombinuję jeszcze. Na razie to wygląda jak wielka spłuczka klozetowa i ogranicza dopływ światła ;-)

@sh0ddy: Ale jeśli chcę kontynuować grę pomiędzy telefonem a androidem, to tylko