Wpis z mikrobloga

@Cinkito: ja tez nie wierze w sekiro bo ta gra ma 2 lata, mocno stoi z cena no i soulsy to zawsze dobrze stoja, w plusie bylo tylko bloodborne bo to gra sony
  • Odpowiedz
@camos: ja to w sumie ani Civ ani Sekiro bym nie chciał. Civ to nie moje klimaty, a w Sekiro mam już platynę. Choć wersja cyfrowa zawsze na plus, tragedii by nie było
  • Odpowiedz
@Cinkito: a ja chetnie przyjme, bo jest w planie kupic, ale przed sekiro chcialem ograc reszte, ktora lezy czyli... dark souls 2 i 3, bloodborne i demon soulsy xD narazie tylko od from software przeszedlem ds1 xD
  • Odpowiedz
@camos: cena nie ma znaczenia, zalezy jak idzie sprzedaz, jesli spadla odpowiednio to moga wrzucic do plusa nawet gierke "za 250 zl", inna sprawa jest to ze ta gra nie ma fabularnych dlc (chyba), wiec tu nie zarobia :)

@Cinkito: Civ to takie meh, nie wyobrazam sobie grac w to na padzie, cos jak simsy na konsoli :D
  • Odpowiedz
@Cinkito: tym bardziej trudno zakladac, ze i tym razem ten koles ma racje :)

No i nie zapominajmy ze nie powiedzial platformy, rownie dobrze to Sekiro moze trafic do gej pasa, bo M$ pomachal franklinami pod nosem wydawcy :)
  • Odpowiedz
@Kazuda: ale z drugiej strony, przejrzyj plusa z ostatnich miesiecy, zobacz co jest na ps3 i co moze byc wydane w reedycji na ps4/5, luknij jaki ex byl kiedys w usludze i sie zmyl, i masz mniej wiecej oglad co dadza na kwiecien :)
  • Odpowiedz
@Dante27
@Cinkito potwierdzam. Gram regularnie w civ i gra się bardzo wygodnie. Skróty są na tyle fajnie zorganizowane że teraz wersja gry na myszce + klawiaturze(tak jak grałem całe życie) wydaje się słaba. Z tym że ja po prostu lubię takie gry i ogrywam na PS4 również Frostpunka czy Cities Skylines.
  • Odpowiedz