Wpis z mikrobloga

@erebeuzet AAAA czy to jest ten plakat, który był w seri Mega Marvel w latach '90? Ja niestety jestem rocznik '89 więc pierwsze komiksy X-men w podstawówce miałam z targu, czasem ukradłam z biblioteki A potem jak byłam w 5 podstawowej to ciocia z Ameryki mi wysyłała grube zeszyty. Mega Marvela mam tylko jednego z antykwariatu. Z Wolvierinem i Szablozębmym. Aaaa A z Pl kolekcji '92 / '97 brakuje mi tylko 2
@Jagoo mam co prawda wszystkie MM ale szczerze to nie przypominam sobie by, w którymś wogle byl plakat. Ten chyba pochodzi z wydawnictwa tm semic stricte z plakatami wydanym jakos w połowie lat 90.
Bede wrzucał prace w większości z tego okresu.
@erebeuzet ooo jako że NIE mam z kim gadać o komiksach ani też chwalić (od zawsze) to pochwalę Ci się tak moją zdobyczą za... uwaga... 2 funty! Pierwsze wydanie Plus mega super plakat który już wisi mi nad łóżkiem. Będę zamawiala subskrypcję bo cena to będzie ok 15f plus jakiś fant. Nie jestem fanką Batmana, ale była bym głupia gdybym tego nie kupiła!
Pobierz Jagoo - @erebeuzet ooo jako że NIE mam z kim gadać o komiksach ani też chwalić (od za...
źródło: comment_1616961357vaQKCGSPxjregxiuQBdmri.jpg