Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LegoCiemnyLas: ta. Właśnie dziś mnie mega pozytywnie zaskoczyła, że w przeciwieństwie do MMR policzyła wycieczkę jako prawdziwe 61 km a nie 40. Na Endo miałem cała historie jazdy od 3 lat, więc trochę szkoda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opalonyandrzej: @Aciapek: zawsze na rower w tych samych butach, nie przejedzie się nim już różowy, nie wejdę w żadne skaly/góry, coś mi się stanie z butem na wyjeździe i jestem trochę w dupie. Nie jeżdżę w żaden sposób "wyczynowo" żeby nadsterowność miała jakiś super wpływ na mnie. Rower to przyjemna zabawa wyjazdową, a nie fiksacja sama dla siebie. Kilka razy rozważałem SPD ale koszt plus tego typu rzeczy
  • Odpowiedz
@mtos: Przy blokach mtb nie widzę problemu w normalnym chodzeniu gdzie chcesz :) Nawet jeżeli Jeździsz rekreacyjnie to wciąż jest to niebezpieczne bo w momencie gdy nie daj but ci się poślizgnie lub zrzuci ci go jakaś nierówność to tracisz kontrole nad rowerem i nie trzeba wiele żeby malowniczo polecieć na pysk. Masz głowę i sam zdecydujesz co zrobić z tą wiedzą (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Aciapek: Do tej pory widziałem same wady SPD dla mnie, ale nie mogę odmówić ci wielu sensów. Dzięki za zasianie ziarna niepewności :) A polecisz jakis sensowny zestaw SPD+buty dla amatora?
  • Odpowiedz
@mtos: Ja korzystałem z podstawowych pedałów shimano m520. Buty też spokojnie dorwiesz za 200-300zł według gustu. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jeździć w zatrzaskach to myślę że będziesz bardzo mile zaskoczony jak wydajne to jest i jak całkiem inaczej panuje się nad rowerem :)
  • Odpowiedz