Wpis z mikrobloga

God of war to imo totalnie przehypowana gra. Powinni ja nazwać: Throwing Axe the game (wszedzie gdzie sie da wpychaja tę mechanike) lub irytujacy bachor the game xD Jezu jak mnie ten maly smiec irytowal cała gre rzucajac swoje dziecinne spostrzeżenia albo szukajac na siłę problemów. Z chęcią bym go zostawił w tej chacie i niech siedzi xD Na sile starali się zrobić z gry coś "dojrzalego" i pokazac "emolszyns" a czasami wyszła z tego aż parodia albo serial z jakiegoś jetix kids xd

Szczerze cala grę się męczyłem walcząc z glupimi rozwiazaniami twórców i czekałem na koniec. Caly czas myslalem, że moze czeka na mnie jeszcze jakis fajny boss, ale otoz nie xD Wszystkie bossy w grze to reskiny pierwssego trolla z poczatku gry i walczy sie z nimi praktycznie tak samo (wow!) XD. Rozwijania postaci praktycznie nie czuc i imo mozna w ogole go pominac i zainwestowac w ulepszanie skilli lub strzal naszego BOYA i skończyć gre bez problemu..

Juz nawet nie chce mi sie rozpisywać o tym malym smarku o tym, że kratos tak naprawde nie przeszedl zbytnio zadnej zmiany i wedlug mnie jest to naciągane ponieważ większe emocjonalne rozterki czekały na niego w poprzednich czesciach. Z checia bym strzelil rozbudowany rant tej gry, ale nie ma sensu imo xD Tak na mnie ciazylo, ze ta gra to overhyped filmowe gowno bez polotu i gameplayu (looting i exploring praktycznie nie istnieje bo jedyne co warte to jablka zwiekszjace hp), że musiałem to z siebie wyrzucić. Elo xD
#ps4 #gry #godofwar
  • 4
@LordYasha: No, ten maly #!$%@? niezle #!$%@?, ale to jest czescia tej gry - nie ma nic lepszego niz pokonac ten etap po takim #!$%@?.

Ja tam najbardziej nie lubie tego ze jak zaczniesz atak runiczny to nie mozesz go przerwac. #!$%@? tam ze "Valhalla!", ja musze #!$%@? toporem w to samo miejsce po raz 10ty, pomimo iz tej Valkyrii nie ma w tym miejscu od dobrych 2 sekund.